YESSKIN - krem na noc

Sekrety naturalnych i oragnicznych surowców mające działanie aktywne na naszą skórę!

Ekstrakt z liści afrykańskiego drzewa Haronga (Harungana Madagascariensis), który przeznaczony jest do pielęgnacji skóry tłustej, trądzikowej. Mechanizm działania łączy w sobie działanie kojące, działanie antyoksydacyjne oraz dermooczyszczanie (hamuje występowanie bakterii związanej z trądzikiem Cutibacterium acnes). 

Testy in vivo zostały przeprowadzone na grupie nastolatków ze skłonnością do trądziku . Po 28 dniach stosowania zaobserwowano znaczna redukcję zaskórników (-34 % w porównaniu do placebo). 

Olej z wiesiołka – to jeden z najcenniejszych olejów kosmetycznych o wysokiej zawartości biologicznie czynnych niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT): alfa – linolowego w ilości do 79 % oraz gamma – linolenowego (GLA) w ilości do 12%. 

Olej z wiesiołka zawiera również saponiny, polifenole i glikolipidy. Wykazuje działanie regulujące, przeciwzapalne, przeciwalergiczne i ochronne. 

Jest naturalnym przeciwutleniaczem, zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Poprawia strukturę i wygląd skóry, zwiększa jej elastyczność i wyrównuje koloryt, wspomaga leczenie podrażnień skóry. AZS, łuszczycy.

Dowiedź się więcej o oleju z wiesiołka.

Ekstrakt z morszczynu (Fucus vesiculosus) – to brunatna alga, dzięki wysokiej zawartości alginianów ekstrakt wykazuje działanie nawilżające i łagodzące. Posiada także właściwości przeciwbakteryjne. Polecany jest do cery suchej, wrażliwej, trądzikowej. 

Wykazano również, iż kosmetyki zawierające ekstrakt z morszczynu zwiększają elastyczność skóry oraz działają przeciwstarzeniowo.

Skwalen z trzciny cukrowej (Squalane) – jest naturalnym składnikiem ludzkiego sebum. Ma właściwości zmiękczające, wygładzające przeciwutleniające, ujędrniające i zapobiega uszkodzeniom powodowanym przez UV. 

Nadaje skórze miękki, gładki wygląd. Posiada właściwości antybakteryjne.

Masło Shea – masło bogate jest w kwasy tłuszczowe oraz witaminy A , D , E i F dzięki czemu: chroni i wzmacnia cement komórkowy warstwy rogowej skóry, poprawia elastyczność skóry; chroni przed niekorzystnym działaniem promieniowania UVA i UVB.

Witamina E – posiada wysoką zdolność neutralizowania wolnych rodników, chroni przed zniszczeniem lipidy naskórka, włókna kolagenowe i elastynowe, przez co spowalnia procesy starzenia się skóry.

Stosowany również w kremie jako naturalny konserwant kosmetyku.

Twoja skóra z kremem YESSKIN nabierze nowej energii 
i zapewni doskonałe samopoczucie przez cały dzień.

Zobacz badania kremu YESSKIN na noc

Nasze produkty zawierają sprwdzone i przebadane składniki. Badania potwierdzają działanie kremu. Zapoznaj się z badaniami!

Zobacz jaki jest sekret kremu YESSKIN na noc

Wkład i starania nad efektywnością kremu YESSKIN pozwala z pewnością gwarantować zadowolenie klienta. Sprawdź!