Peeling kawitacyjny – zabieg ultradźwiękami.

Jest to działanie mechaniczne i fizyczne na naskórek. Zabieg polega na oddziaływaniu ultradźwięków.

Nasza skóra potrzebuje ciągłej odnowy i usuwania martwego, zrogowaciałego naskórka. Oczyszczanie naskórka pozwala na lepszą wchłanialność substancji aktywnych w głąb skóry. Składniki w preparatach mają różne właściwości, które poprawiają kondycję i odżywiają oraz pozwalają na zatrzymanie młodości na dłużej.

Jak działa peeling kawitacyjny w kontakcie ze skórą?
Głowica aparatury z kontaktem z wodą lub tonika bezalkoholowego np. ziołowego wywołuje zjawisko kawitacji. W cieczy powstają pęcherzyki, pękają i powoduje to oderwanie martwego naskórka i usunięcie zanieczyszczeń. Zabieg nie jest bolesny!

Ten zabieg ma także wiele innych ciekawych zalet
Na przykład to, że poprawia mikrokrążenie co sprzyja odżywieniu i wzmocnieniu mięśni twarzy. Ultradźwięki oddziałujące na tkanki i powodują mikromasaż. Skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna. Zalecane jest także w przypadku blizn, przebarwień, ponieważ zmniejszają widoczność. A przy regularnym stosowaniu zabiegu można się ich pozbyć na zawsze.

Peeling kawitacyjny właściwości:


Poprzez właściwości jakie daje nam ten aparat wskazane jest dla osób mające problemy z przetłuszczającą się skórą. Najczęstszym problemem jest to u kobiet mające cerę tłustą (dowiedz się więcej!).
Wykonując makijaż, często odróżniają się nam miejsca na twarzy, w których jest wydzielanie nadmiaru łoju z gruczołów. Często mówimy „ Mam problem ze świecącym się czołem/nosem. Co zrobić? – Masz już odpowiedź – peeling kawitacyjny.

peeling kawitacyjny utradźwięki zabieg.

Sposób na pozbycie się trądziku i zaskórników
Zaskórniki i trądzik? Powiedź NIE!
Niedoskonałości pojawiają się już w wieku dojrzewania na skutek czynników genetycznych. Charakterystyczna dla danej osoby czynność układu wydzielania wewnętrznego oraz bakterie. Istota schorzenia polega na produkowaniu przez gruczoły nadmiaru łoju.
Przyczyny powstawania trądziku:
Prowadzi to do zaczopowania gruczołów łojowych i do gromadzenia się. Potem dochodzi do przerwania ścian powiększonych gruczołów i przedostania się wydzieliny do skóry. To jest przyczyną powstania stanu zapalnego. Niektórzy mają te szczęście i omija ich ten problem. Jeśli ciebie to spotkało… Nie martw się i… Skorzystaj z tego zabiegu!

Masz dwie możliwości:

  1. Pójść do kosmetyczki
  2. Zaopatrz się w sprzęt i korzystaj z niego w domu Kliknij i zobacz jak zrobić peeling kawitacyjny w domu:
    Peeling Kawitacyjny – Krok Po Kroku Jak Zrobić w Domu

Nasuwają się pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami Drogeria internetowa.

Dodaj komentarz